Ogłoszenia
2018-09-13 Polski Kongres Przedsiębiorczości - Poznań, 24-25.09.2018r.

W dniach 24-25 września w Poznaniu odbędzie się Polski Kongres Przedsiębiorczości. W tym roku Okręgowa Rada Adwokacka w Poznaniu podjęła uchwałę o objęciu tego wydarzenia patronatem honorowym. Polski Kongres Przedsiębiorczości jest inicjatywą, która powstała w 2013 roku jako odpowiedź dla sektora biznesu, nauki oraz administracji samorządowej na zapotrzebowanie w kwestii wydarzenia biznesowego tworzącego platformę porozumienia pomiędzy wyżej wymienionymi sektorami. Kongres jest wydarzeniem, na którym mamy możliwość zaprezentowania zawodu adwokata, jako partnera merytorycznego w biznesie, stabilnego wsparcia w celu zapewnienia bezpieczeństwa prowadzonej działalności. Wydarzenie otwiera możliwość promowania usług adwokackich, skierowanych do wszystkich osób i podmiotów, nadal niezmiennie kojarzonych z niezależnością, tajemnicą zawodową, bezpieczeństwem, zaufaniem i indywidualnym podejściem do klienta.

W kongresie wezmą udział ambasadorzy oraz przedstawiciele izb handlowych ze Szwecji, Niemiec, Czech, Włoch, Francji oraz Wielkiej Brytanii. W ramach kongresu odbędą się międzynarodowe spotkania B2B, w ramach których będą Państwo mogli nawiązać bezpośrednie relacje biznesowe z partnerami zagranicznymi.

Koordynatorem działań Adwokatury w ramach Kongresu ze strony Adwokatury jest adw. Małgorzata Krzyżowska, Członek ORA w Poznaniu oraz Komisji ds. Wizerunku Zewnętrznego Adwokatury i Ochrony Prawnej przy NRA.

Zachęcamy Państwa Mecenasów do udziału w Kongresie!

http://polskikongres.pl/