Wróć do strony głównej Adwokata Wielkopolskiego < cofnij

Zaproszenie na konferencję: "Arbitraż i mediacja - instytucje powszechne czy elitarne?"

2016-02-12

Sąd Arbitrażowy przy Nowotomyskiej Izbie Gospodarczej zaprasza na konferencję z cyklu "Arbitraż i Mediacja w teorii i praktyce" pt.: "Arbitraż i mediacja - instytucje powszechne czy elitarne?"

Konferencja odbędzie się w dniu 22 kwietnia 2016 r. w sali konferencyjnej hotelu HI-FI w Nowym Tomyślu Paproć 84.

Początek konferencji o godz. 9.00.

Udział w niej jest bezpłatny.

Nowotomyskie spotkania z cyklu "Arbitraż i Mediacja w teorii i praktyce" stanowią corocznie jedno z ważniejszych wydarzeń związanych z ADR w Polsce. Konferencje cieszą się dużym zainteresowaniem zarówno teoretyków jak i praktyków zajmujących się zagadnieniami Alternatywnych Metod Rozwiązywania Sporów, a uczestniczy w nich około 200 osób. Swój udział w najbliższej konferencji zapowiedzieli wybitni teoretycy i praktycy arbitrażu i mediacji z kraju i z zagranicy.

Szczegółowy program konferencji zostanie rozesłany uczestnikom do dnia 11 kwietnia 2016 r.

Języki konferencyjne: polski, rosyjski i angielski. Organizatorzy zapewniają tłumaczenie wszystkich wystąpień na język polski.

Osoby zainteresowane uczestnictwem prosimy o przesłanie zgłoszenia zawierającego: imię i nazwisko, dane reprezentowanej instytucji oraz informacje kontaktowe e-mailem na adres: sa@nig.org.pl , lub tel.: 61 44 20 185, 608 080 345

Uczestnicy otrzymają zaświadczenie o udziale w konferencji. 

Uwagi do tekstu prosimy zgłaszać na adres poczty elektronicznej: adwokat-spelak@wp.pl