Wróć do strony głównej Adwokata Wielkopolskiego < cofnij

Wspomnienia Balu Aplikantów Adwokackich

2016-10-29

W dniu 11 czerwca 2016 roku w Domu Żołnierza im. Marszałka Polski Józefa Piłsudskiego w Poznaniu, odbył się pierwszy Bal Aplikantów Adwokackich Wielkopolskiej Izby Adwokackiej. Wydarzenie cieszyło się dużym zainteresowaniem - wzięło w nim udział ponad 170 osób, a wśród zaproszonych gości znaleźli się członkowie Okręgowej Rady Adwokackiej w Poznaniu, spośród których na uroczystość przybyły adw. Katarzyna Golusińska oraz adw. Monika Małecka – Mroziewska. Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że Okręgowa Rada Adwokacka zdecydowała się dofinansować to wydarzenie, co niewątpliwie pozytywnie wpłynęło to zainteresowanie jak i samą frekwencję na Balu.

Bal został uroczyście otwarty o godzinie 20:30 przemówieniem apl. adw. Magdaleny Robaszyńskiej, następnie wzniesiony został toast lampką szampana oraz wszyscy uczestnicy stanęli do wspólnego, pamiątkowego zdjęcia. Do dyspozycji uczestników pozostawało kilka sal, w tym sala balowa, na której aplikanci tańczyli przy muzyce serwowanej przez DJ'a, a sama impreza trwała do białego rana.

W imieniu Okręgowej Rady Adwokackiej w Poznaniu oraz organizatorów balu aplikantów adwokackich: Andrzeja Hantke, Magdaleny Robaszyńskiej, Roberta Piskora oraz Krzysztofa Lamparskiego, bardzo dziękujemy wszystkim osobom za przybycie oraz mamy nadzieję, że kolejne edycje tego wydarzenia będą cieszyły się równie dużym zainteresowaniem, a sam bal wpisze się na stałe do kalendarza uroczystości aplikantów adwokackich Wielkopolskiej Izby Adwokackiej.

Relację przygotował apl. adw. Miłosz Matysiak

Uwagi do tekstu prosimy zgłaszać na adres poczty elektronicznej: mmalecka@adwokatmalecka.pl