Wróć do strony głównej Adwokata Wielkopolskiego < cofnij

Togavolleyball – Otwarte Mistrzostwa Adwokatury w Siatkówce – Kraków, 26-29.11.2015r.

2015-10-29
Komisja Integracji Środowiskowej, Kultury, Sportu i Turystyki przy Naczelnej Radzie Adwokackiej w porozumieniu z Polskim Związkiem Piłki Siatkowej organizuje Otwarte Mistrzostwa Polski Adwokatury w Siatkówce.

Termin imprezy ustalono na 26-29 listopada 2015r. oraz zarezerwowano jako miejsce organizacji noclegów i rozgrywek Ośrodek Olimpijski i Ośrodek Sportu i Rekreacji KOLNA w Krakowie.

Rozgrywki są otwarte dla prawników profesjonalistów: adwokatów, sędziów, prokuratorów, radców prawnych, notariuszy i komorników oraz aplikantów w tych zawodach. W związku z tym do udziału w rozgrywkach zapraszamy drużyny kobiece lub męskie, w skład których wchodzą przedstawiciele tych zawodów, przy czym drużyny nie mogą mieć więcej niż 10 zawodników. Drużyna w skład której wchodzić będzie co najmniej trzech adwokatów lub aplikantów adwokackich może reprezentować izbę lub izby adwokackie (region) a także miasta (na przykład ORA Warszawa lub Adwokatura Dolnośląska). Pozostałe drużyny same decydują jaką grupę zawodową, region lub miasto reprezentują (na przykład Prawnicy Małopolscy lub Prokuratura Warszawska itp). W ramach rozgrywek klasyfikacja będzie prowadzona równolegle w ten sposób, że drużyny reprezentujące Adwokaturę walczyły będą o tytuł Mistrza Polski Adwokatów, a wszystkie drużyny o Puchar Prezesa NRA w Mistrzostwach Adwokatury.

Drużyna adwokacka która dotrze najwyżej w rozgrywkach, zdobędzie tytuł Mistrza Polski Adwokatów w Piłce Siatkowej zaś drużyna która wygra cały turniej (niezależnie od składu zawodowego), zdobędzie Puchar Prezesa NRA w Mistrzostwach Polski Adwokatury w Siatkówce. Nagradzane będą trzy miejsca w danej kategorii.

Koszt udziału zawodnika w turnieju wynosi 650 zł, przy czym pierwszej wpłaty w wysokości 315 zł należy dokonać do dnia 23 października 2015r., a pozostałą część w dniu rozpoczęcia imprezy.

Organizatorem jest adwokat Aurelia Koksztys-Łuć a koordynatorem Adwokat Bartosz Łuć.

Wszelkie informacje dotyczące organizowanej imprezy dostępne są stornie: www.togavolleyball.pl

Uwagi do tekstu prosimy zgłaszać na adres poczty elektronicznej: mmalecka@adwokatmalecka.pl