Wróć do strony głównej Adwokata Wielkopolskiego < cofnij

III Otwarty Turniej Piłki Nożnej Izby Adwokackiej w Warszawie - 16.05.2015r.

2015-04-26

Komisja Kultury Sportu i Turystyki Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie zaprasza wszystkich członków samorządów zawodów prawniczych na III Otwarty Turniej Piłki Nożnej Izby Adwokackiej w Warszawie. Honorowy objął adw. Paweł Rybiński - Dziekan Izby Adwokackiej w Warszawie.

TERMIN: Turniej rozpocznie się 16 maja 2015 roku o godzinie 10:00. Oficjalne otwarcie przewidziane jest na godzinę 12:00.

MIEJSCE: Hala piłkarska przy ul. Księcia Bolesława 1/3 w Warszawie. Turniej rozegrany będzie na trzech zadaszonych i sąsiadujących ze sobą boiskach ze sztuczną trawą.

WARUNKI UCZESTNICTWA: Udział w turnieju mogą wziąć drużyny składające się z min. 6 członków samorządów zawodów prawniczych, z całej Polski. W każdej drużynie może zagrać jedna osoba z rodziny uczestnika turnieju. Liczba drużyn została ograniczona do trzydziestu. Decyduje kolejność zgłoszeń. Warunkiem wzięcia udziału w Turnieju jest uiszczenie wpisowego.

ZGŁOSZENIA: Zgłoszenia należy wysyłać do dnia 13 maja 2015 roku na email: turniej.orawarszawa@gmail.com korzystając z załączonego formularza dostępnego także pod adresem:

http://www.ora-warszawa.com.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=1744985:iii-otwarty-turniej-pilki-noznej-izby-adwokackiej-w-waszawie&catid=49&Itemid=374

Bieżące informacje o Turnieju dostępne są pod adresem: https://www.facebook.com/events/1563643157233683/

WPISOWE: Każda drużyna zgłoszona drużyna zobowiązana jest do dnia 13 maja 2015 roku dokonać wpłaty kwoty 500 zł tytułem wpisowego na konto wskazane przez Organizatora lub w recepcji Hali. Wpisowe obejmuje także poczęstunek i grilla w trakcie turnieju.

SYSTEM I ZASADY ROZGRYWEK: Mecze będą rozgrywane zgodnie z obowiązującymi przepisami Polskiego Związku Piłki Nożnej z uwzględnieniem odstępstw wskazanych w regulaminie turnieju. Czas gry wynosić będzie 2x7 min. Dokładna formuła turnieju np. system grupowy zostanie opracowana w terminie późniejszym w zależności od liczby zgłoszonych drużyn. Zachęcamy do udziału w turnieju oraz kibicowania.

Komisja Kultury Sportu i Turystyki Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie
Uwagi do tekstu prosimy zgłaszać na adres poczty elektronicznej: mmalecka@adwokatmalecka.pl