Wróć do strony głównej Adwokata Wielkopolskiego < cofnij

XVII Mistrzostwa Polski Adwokatów w Golfie oraz VIIIMistrzostwaPolski Prawników w Golfie

2014-05-16

Z przykrością informujemy, iż z uwagi na zapowiadane w nadchodzących dniach bardzo złe warunki atmosferyczne, zmianie ulega termin XVII Mistrzostw Adwokatów w Golfie i VIII Mistrzostw Polski Prawników w Golfie, które miały odbyć się w dniach od 16 do 18 maja na polach golfowych „Srebrne Stawy” w Bytomiu oraz na polu golfowym Śląskiego Klubu Golfowego w Siemianowicach Śląskich. Jednocześnie informujemy, że zawody odbędą się w dniach od 6 do 8 czerwca.

Szczegółowe informacje zostaną wkrótce zamieszczone na stronie internetowej Naczelnej Rady Adwokackiej oraz Okręgowej Rady Adwokackiej w Katowicach.

Serdecznie przepraszamy za zaistniałe zmiany i związane z tym niedogodności.

W imieniu Komitetu Organizacyjnego

adw. Grzegorz Jaworski

*** 

XVII MISTRZOSTWA POLSKI ADWOKATÓW W GOLFIE 

ORAZ 
VIII MISTRZOSTWA POLSKI PRAWNIKÓW W GOLFIE


Koleżanki i Koledzy Golfiści, 

Zapraszamy do wzięcia udziału w XVII Mistrzostwach Polski Adwokatów w Golfie i VIII Mistrzostwach Polski Prawników w Golfie, które odbędą się w dniach od 16 maja 2014 roku do 18 maja 2014 roku na polach golfowych: „Srebrne Stawy” w Bytomiu oraz na polu golfowym Śląskiego Klubu Golfowego w Siemianowicach Śląskich.

Mamy zaszczyt poinformować, iż honorowy patronat nad Mistrzostwami objął Dziekan Okręgowej Rady Adwokackiej w Katowicach Adwokat Jerzy Pinior. 

Główne zawody sportowe zostaną rozegrane w kategoriach:

 • adwokaci kobiety i mężczyźni (wszystkie osoby posiadające status adwokata, 
 • a także emeryci, renciści wykonujący wcześniej zawód adwokata oraz aplikanci adwokaccy),
 • prawnicy (wszystkie osoby posiadające dyplom ukończenia studiów prawniczych – kobiety i mężczyźni), przy czym wszyscy adwokaci uczestniczący w turnieju głównym klasyfikowani będą jednocześnie w kategorii prawników,
 • goście  posiadający zielona kartę i członkostwo PZG. 

W turnieju obowiązywać będą reguły R&A Golf Club of St Andrews w formacie stroke play brutto oraz dodatkowa klasyfikacja stableford netto (w przypadku remisu w formacie stroke play brutto obowiązuje zasada dogrywki od  dołka nr 1). 

Zarówno, w pierwszym, jak i w drugim dniu turnieju, zostaną rozegrane dodatkowe konkurencje dla kobiet i dla mężczyzn, w kategoriach: najdłuższe uderzenie (longest drive) i piłka najbliżej dołka (nearest the pin). 

Dla chętnych graczy, przewidziano możliwość rozegrania rundy treningowej w dniu 16 maja 2014 roku, zarówno na polu golfowym w Bytomiu, jak i na polu golfowym w Siemianowicach Śląskich. Opłata za rundę treningową uwzględnia specjalną zniżkę dla uczestników Mistrzostw i jest płatna bezpośrednio w recepcji pola.

Dla osób początkujących, chcących rozpocząć przygodę z golfem, Organizatorzy przygotowali Akademię Golfa, która odbędzie się w dniu 17 maja 2014 roku, w godzinach od 12.00 do 16.00 – na polu golfowym „Srebrne Stawy” 
w Bytomiu.  

Ostateczny termin zgłaszania udziału w Mistrzostwach upływa w dniu 15 maja 2014 roku, o godzinie 19.00. Losowanie flightów odbędzie się w dniu 16 maja 2014 roku, o godzinie 19.00. 

Rozpoczęcie dwudniowego  turnieju odbędzie się w dniu 17 maja 2014 roku (sobota) na polu golfowym „Srebrne Stawy” w Bytomiu:

•    9.00 – 9.45 – rejestracja zawodników, 
•    10.00 – start zawodników – Shotgun, format gry – stroke play brutto,
•    12.00 – 16.00 – akademia golfa dla osób towarzyszących/innych gości,
•    od około godziny 14.00– 17.30  wspólne spotkanie przy grillu.

W drugim  dniu  turnieju 18 maja 2014 roku (niedziela) spotykamy się na polu golfowym w Siemianowicach  Śląskich:

•    9.00 – 9.45 – rejestracja zawodników,
•    10.00 – start zawodników – Shotgun, format gry – stroke play brutto, 
•    15.00-16.30 – ogłoszenie wyników, obiad, zakończenie turnieju.

Organizatorzy, chcąc uatrakcyjnić Państwa pobyt na Górnym Śląsku, proponują dodatkowe atrakcje w postaci:

 • wyjazdu, w dniu 16 maja 2014 roku (piątek), o godzinie 19.00, do Kopalni Węgla Kamiennego „GUIDO” w Zabrzu, gdzie na poziomie ponad 300 m. pod ziemią będziemy mogli zwiedzić Kopalnię, a następnie skosztować śląskich potraw, popijając je kuflem śląskiego piwa,
 • uroczystej kolacji w dniu 17 maja 2014 roku, o godzinie 20.00, którą odbędzie się w sali bankietowej w Hotelu Prime Bytom. 


W ramach zakwaterowania Organizatorzy proponują Hotel Prima Bytom*** 

 • w Bytomiu, położony przy ulicy Strzelców Bytomskich 87 (numer kontaktowy: 32 782 17 82). Organizatorzy uzyskali dla Państwa następujące ceny za pobyt:
  • pokój jednoosobowy + śniadanie – 109 złotych/doba, 
  • pokój dwuosobowy + śniadanie – 149 złotych/doba.
Ponadto, jest możliwość zamieszkania w Rezydencji Luxory**** w Piekarach Śląskich, położonej przy ulicy Starej 1 (numer kontaktowy: 32 450 25 88). Organizatorzy uzyskali dla Państwa następujące ceny za pobyt:
 • pokój jednoosobowy + śniadanie – 390zł/doba,
 • pokój dwuosobowy + śniadanie – 450zł/doba.

Rezerwacji pokoju, w wybranym hotelu, prosimy dokonywać najpóźniej do dnia 30 kwietnia 2014 roku. 
Opłata za uczestnictwo w Mistrzostwach wynosi 300 złotych dla graczy i 200 złotych dla pozostałych osób. W kwocie tej mieści się: lekki bufet śniadaniowy 
na polach golfowych, pakiety startowe, zwiedzanie i poczęstunek w kopalni, spotkanie przy grillu i uroczysta kolacja po pierwszym dniu turnieju, obiad 
po drugim dniu turnieju. Powyższą opłatę należy uiścić w dniu 16 maja 2014 roku, 
w godzinach wieczornych, w recepcji turnieju, która będzie się mieścić w Hotelu Prime Bytom. Pozostałe koszty, a przede wszystkim opłaty startowe, Uczestnicy pokrywają we własnym zakresie, bezpośrednio w recepcji pola golfowego. 

    Zgłoszenia uczestnictwa w zawodach, ze wskazaniem imienia i nazwiska uczestnika, adresu e – mail, telefonu, klubu macierzystego oraz kategorii (adwokaci, prawnicy, goście) prosimy kierować:
•    pocztą elektroniczną pod adres e – mail: golf.jaworski@wp.pl, 
•    telefonicznie pod numer: tel/fax 32 231 04 40,
•    drogą pocztową: Kancelaria Adwokacka Adwokat Grzegorz Jaworski, ulica Kościuszki 22/9, 44-100 Gliwice.

Ponadto, wszelkich, dodatkowych, informacji związanych z Mistrzostwami udzielają:
•    Krystyna Wiśniewska – Drobny – numer kontaktowy 600 60 51 54 
•    Grzegorz Jaworski – numer kontaktowy 602 25 70 51  

Organizatorzy Mistrzostw zastrzegają możliwość zmian w organizacji turnieju.  

       Do zobaczenia i pozdrawiamW imieniu Komitetu Organizacyjnego

Adwokat Grzegorz Jaworski

Uwagi do tekstu prosimy zgłaszać na adres poczty elektronicznej: mmalecka@adwokatmalecka.pl