Wróć do strony głównej Adwokata Wielkopolskiego < cofnij

Bal Adwokacki - relacja

2014-05-23

W dniu 1 marca 2014 r., w przepięknej scenerii Sali Białej, będącej dumą Bazaru Poznańskiego, odbył się Bal Adwokacki Członków Wielkopolskiej Izby Adwokackiej.

Uroczysty i wytworny charakter wieczoru podkreślało przede wszystkim wyjątkowe miejsce, wybrane, by zaspokoić oczekiwania koneserów piękna architektury Bazaru Poznańskiego. Sala Biała to jedna z najpiękniejszych sal balowych w Polsce, z unikatowymi, zabytkowymi zdobieniami. Tradycja miejsca łączy się tu z nowoczesnością.

Goście zaspokoili swe podniebienia wyjątkowymi daniami z przygotowanego specjalnie na ten wieczór menu.

Niesamowitą atmosferę w tym dniu stworzył prowadzący wieczór, Pan Jędrzej Świerczyński, szef muzyczny Radio Merkury z Poznania, który znakomicie połączył w muzyczne ramy wyjątkowość tego miejsca, jak i najróżniejsze upodobania gości w każdym wieku, co sprawiło, że wszyscy wyrazili nadzieję, iż Bal Adwokacki w Poznaniu stanie się coroczną tradycją.

W toku całego wieczoru, prowadzone były konkursy z wieloma nagrodami. Wyróżnieni zostali ponadto ci uczestnicy, którzy pierwsi zgłosili swój udział w Balu, jak również najmłodsi adwokaci w Wielkopolsce, dla których udział w tym wydarzeniu był debiutem.

OTWÓRZ GALERIĘ


otworz fotoGALERIE
Uwagi do tekstu prosimy zgłaszać na adres poczty elektronicznej: mmalecka@adwokatmalecka.pl