Wróć do strony głównej Adwokata Wielkopolskiego < cofnij

Anatomia Kancelarii: Koszty i obciążenia fiskalne

2014-09-02
Komisja Inicjatyw Młodych Adwokatów Naczelnej Rady Adwokackiej oraz Koło Młodych Izby Adwokackiej w Warszawie ma zaszczyt zaprosić na drugie szkolenie z cyklu „Anatomia Kancelarii: Koszty i obciążenia fiskalne”.
Szkolenie odbędzie się w terminie 26-28 września 2014 roku w hotelu Exploris w Serocku (ul. Wyzwolenia 57). 
Tym razem tematyką szkolenia są koszty związane z prowadzeniem kancelarii, od początku jej działalności przez etap rozwoju, po koszty związane z dojrzałą organizacją prawniczą. Poszczególne wykłady poprowadzą:
• dr Piotr Augustyniak, LL.M., doradca podatkowy - partner w K&L Gates – w zakresie optymalizacji obciążeń fiskalnych, w tym kosztów podatkowych;
• Katarzyna Matuszczak - ekspert zarządzania czasem w HIGH 5 Training Group – w zakresie zarządzania czasem własnym i czasem zespołu;
• Magda Grochowska (Office Manager w wiodących firmach prawniczych) i Marcin Buliński (IT Administrator w wiodących firmach prawniczych i instytucjach rynku finansowego – w zakresie zarządzania kosztami biurowymi i infrastruktury IT.
Na szkoleniu dowiedzą się Państwo m. in.: jak płacić jak najmniejsze podatki związane z profesjonalną działalnością prawniczą, jak uniknąć zbędnych kosztów infrastruktury IT i kosztów biurowych (w tym lokalowych) na poszczególnych etapach rozwoju biznesu prawniczego, dlaczego w przypadku prawnika „czas to pieniądz” i dlaczego brak jego optymalizacji to zbędny wydatek.
Rozpoczęcie szkolenia w piątek, 26 września 2014 roku o godz. 18.00. 
Zakwaterowanie wraz z wyżywieniem w pokojach 3 i 2-osobowych (jednoosobowe za dopłatą) – prosimy o wskazanie jednej lub dwóch osób do zakwaterowania w pokojach. Szczegóły dojazdu pod adresem: http://www.exploris.pl/serock.
Tradycyjnie drugiego dnia szkolenia przygotowaliśmy niespodziankę turystyczną w postaci rejsu po Zalewie Zegrzyńskim wraz z biesiadą grillową. 
Koszt: 559 PLN z VAT
Zapisy prowadzimy do dnia 19 września 2014, zaś po tej dacie w miarę dostępnych miejsc. Formularz zgłoszeniowy wraz z regulaminem dostępny pod adresami http://www.nra.pl/kima/formularz.pdf, http://www.nra.pl/kima/formularz.docx, http://www.nra.pl/kima/formularz.doc

Serdecznie zapraszamy!

Serock serock_chata_grillowa_1384538199

Uwagi do tekstu prosimy zgłaszać na adres poczty elektronicznej: adwokatmajewski@me.com