Wróć do strony głównej Adwokata Wielkopolskiego < cofnij

Adwokat Mobilny dostępny dla systemu Android

2014-08-01

Kilka tygodni temu opolska izba adwokacka uruchomiła aplikację ADWOKAT Mobilny System Pomocy Prawnej. Dotychczas aplikację mogli pobrać wyłącznie użytkownicy systemu iOS (czyli Apple). Teraz Adwokat Mobilny dostępny jest również dla osób używających systemu Android. Pisaliśmy z uznaniem o tej inicjatywie w wiadomościach Adwokata Wielkopolskiego.

System na smartphony i tablety można pobrać w sklepie PLAY (kliknij aby przejść do pobrania aplikacji dla systemu Android)

Przypominamy także, że dla systemu Apple'a iOS aplikację można pobrać w iTunes.

Adwokaci, którzy jeszcze nie posiadają loginu i hasła, a chcą się zalogować do systemu ADWOKAT MSPP w celu zaktualizowania swoich danych teleadresowych oraz ustawienia preferowanego zakresu adwokackich usług, powinni napisać email: kontakt@adwokatura.mobi, a następnie otrzymają indywidualne dane do swojego konta.)

Program przeznaczony jest dla osób poszukujących kontaktu z adwokatem. Dlatego warto go propagować pośród swoich Klientów. Nasi Kliencie zapewne podzielą się tym programem ze swoimi znajomymi; i w ten sposób może poszerzać się baza naszych potencjalnych zleceniodawców.

Jeśli posiadacie Państwo w swoim smartfonie czytnik kodów QD wystarczy zbliżyć kamerę do odpowiedniego kodu poniżej - powinno zadziałać :-)

adwokat_kody

Uwagi do tekstu prosimy zgłaszać na adres poczty elektronicznej: adwokatmajewski@me.com