Wróć do strony głównej Adwokata Wielkopolskiego < cofnij

Prośba o aktualizację danych dla Mobilnego Systemu Pomocy Prawnej-Adwokat

2014-05-25

Koleżanki i Koledzy,


wszystkie dane adwokatów w aplikacji Mobilnego Systemu Pomocy Prawnej pobrane zostały z oficjalnego Krajoweg Rejestru Adwokatów i Aplikantów Adwokackich. Do wszystkich adwokatów w Polsce rozesłano info z loginem i hasłem do "strefy prawnika" w aplikacji, w której to "strefie" można aktualizować swoje dane określając też zakres preferencji zawodowych.

Jeśli maile nie dotarły do Państwa sprawdźcie Państwo aktualność Waszego adresu e-mail w oficjalnym rejestrze KRAiAA (bowiem znaczna część poczty została zwrócona nadawcom z adnotacją o nieaktualności adresu pocztowego) oraz w swoim programie pocztowym folder spamu. Wiadomość była rozsyłana mailingowo a w takim wypadku wiele programów pocztowych uznaje korespondencję za spam. Szukajcie wiadomości od @adwokatura.mobi jeśli mimo to nie odnajdziecie Państwo poczty, skontaktujcie się z twórcami programu na kontakt@adwokatura.mobi - tę informację przekazujemy na ich prośbę.

Jest prośba aby dane w aplikacji Adwokat - Mobilny System Pomocy Prawnej, uaktualnili także adwokaci nie korzystający z iPhone'ów oraz iPadów. Ta aplikacja w sumie nie jest dla nas adwokatów tylko dla naszych potencjalnych Klientów.

Ta aplikacja ma ogromne znaczenie dla wizerunku adwokatury; jest bowiem dostępna poprzez App Store na całym świecie (być może poprzez tę aplikację Polacy za granicą poszukiwać będą adwokata w kraju); ta aplikacja pokazuje, że adwokatura jest otwarta na nowe technologie. Po otrzymaniu loginu i hasła swoje dane oraz określenie preferencji zawodowych można będzie ustawiać z komputera stacjonarnego (!!!) poprzez adres http://adwokatura.mobi

Za zgodą twórców aplikacji, Kolegów z Komisji ds. Informatyzacji i Nowoczesnych Technologii Okręgowej Rady Adwokackiej w Opolu, film promujący tę aplikację umieszczony został na profilu wideo Adwokata Wielkopolskiego. Profil wideo (na serwerze vimeo) Adwokata Wielkopolskiego, już w ten weekend uzyska nową grafikę, nowe funkcjonalności oraz własną domenę internetową. Kliknijcie Panstwo ikonę kamery po lewe stronie pod wpisem.

Z koleżeńskim pozsdrowieniem

(jmm)

INSTRUKCJA AKTUALIZACJI DANYCH ADRESOWYCH i OKREŚLENIA PREFERENCJI ZAWODOWYCH

publikacje_nw

APSTAW

Adwokat Mobilny System Pomocy Prawnej

Uwagi do tekstu prosimy zgłaszać na adres poczty elektronicznej: adwokatmajewski@me.com