Wróć do strony głównej Adwokata Wielkopolskiego < cofnij

IV Europejski Kongres Gospodarczy w Katowicach - 9.05.2014r

2014-05-16

Po raz pierwszy Naczelna Rada Adwokacka jest partnerem IV Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach i sesji tematycznej „Bariery prawne wolnego rynku w Polsce”. Europejski Kongres Gospodarczy w Katowicach to największa impreza gospodarcza w Europie Środkowej. Przez trzy dni trwają debaty i spotkania z udziałem znamienitych gości. Tematyka Kongresu obejmuje najbardziej istotne kwestie dla rozwoju gospodarczego i społecznego Europy, a wśród nich: bilans przypadającego w maju dziesięciolecia największego dotychczas rozszerzenia Unii Europejskiej, kwestie partnerstwa handlowego z USA, problematykę unijnej polityki bezpieczeństwa energetycznego, odnowy przemysłu w Europie, nowej perspektywy finansowej UE czy zagadnienia migracji.


[STRONA WWW KONGRESU]

[Informacja na adwokatura.pl]

Na trzy dni Katowice stały się ekonomicznym centrum Europy. Od 7 maja w stolicy województwa śląskiego trwa bowiem Europejski Kongres Gospodarczy

To już szósta edycja tej imprezy. Jak zawsze przyciągnęła ona na Śląsk kilka tysięcy polityków, biznesmanów, naukowców i samorządowców. Do piątku debatować będą oni o najważniejszych wyzwaniach światowej gospodarki: wzajemnych relacjach Europy i Stanów Zjednoczonych, bezpieczeństwie energetycznym i wspólnym rynku energii, odbudowie konkurencyjności europejskiego przemysłu, a także migracjom oraz sytuacji na rynku pracy.

dziennikzachodni.pl

A-info.pl

adwokatura-info.pl

Uwagi do tekstu prosimy zgłaszać na adres poczty elektronicznej: adwokatmajewski@me.com