Wróć do strony głównej Adwokata Wielkopolskiego < cofnij

Anatomia kancelarii – zaproszenie na szkolenie

2014-05-16

Anatomia kancelarii, czyli od zera do partnera – to hasło szkolenia z cyklu „Marketing prawniczy w praktyce”, na które zaprasza Komisja Inicjatyw Młodych Adwokatów przy NRA. Odbędzie się ono 6-8 czerwca w Hotelu Ameliówka w Górach Świętokrzyskich. Jest to pierwsze z cyklu szkoleń z zakresu „kompetencji miękkich” organizowane przez KIMA NRA.

Mają one na celu propagowanie wiedzy o procesach biznesowych świadczenia pomocy prawnej: jak zmniejszyć koszty, zwiększyć dostępność pomocy prawnej a przez to – zwiększyć zysk z działalności.

Szkolenie poprowadzą prof. WSB dr hab. Ryszard Sowiński i Tomasz Sęk – eksperci ze spółki NAVEO, specjalizującej się w doradztwie biznesowym dla prawników. Program składa się z bloków tematycznych, obejmujących wykłady i zajęcia warsztatowe, dotyczące nowych wyzwań, strategii, skutecznej promocji, budowania relacji z klientami. Na koniec przewidziano panel dyskusyjny.

Szkolenie zostało objęte patronatem adw. Andrzeja Zwary, prezesa Naczelnej Rady Adwokackiej. Udział uprawnia do uzyskania 12 punktów w programie doskonalenia zawodowego.

Okręgowa Rada Adwokacka w Kielcach przygotowała dla uczestników specjalną, turystyczną niespodziankę. Koszt udziału w szkoleniu wynosi 449 zł i obejmuje dwa noclegi wraz z wyżywieniem.

Formularz.pdf

Wypełniony i podpisany formularz prosimy przesyłać wraz z dowodem wpłaty:
- w formie pisemnej na adres: Naczelna Rada Adwokacka, ul. Świętojerska 16, 00-202 Warszawa
- w formie skanu na adres: kima@nra.pl,
- faxem na numer: (+48) 22 505 25 08

Informacje nt. szkolenia można znaleźć również na Facebooku: www.facebook.com/anatomiakancelarii

PROGRAM.pdf

Serdecznie zapraszamy!

adw. Michał Szpakowski
przewodniczący KIMA NRA

źr.: adwokatura.pl

Uwagi do tekstu prosimy zgłaszać na adres poczty elektronicznej: adwokatmajewski@me.com